İlk yarışın kayıt listesi açıklandı

Off-Road

İstanbul Off-Road Kulübü’nün 28 Şubat – 1 Mart 2009 tarihlerinde Şile’de düzenleyeceği Türkiye Off-Road Şampiyonası’nın ilk yarışının kayıt listesi açıklandı.

21 Ekibin kayıt yaptırdığı sezonun ilk yarışında Aroma Off-Road Takımı Arman Özdemir, Ali Doğaner ve Saim Tekin ile, İnci Akü Ahmet Tınkır ve Ali Gökhan Yazıcı ile, Birlas & Ağaoğlu Takımı ise Hakkı Ağaoğlu ve Volkan Gönülalan ile start alacaklar. Güneş Top, Nihat Keskin, Sadık Vefa, Cemil Islıkçı ve Uğur Kızıl da yarışta bireysel olarak start alacaklar.

28 Şubat Cumartesi antrenmanlar ile başlayacak, akşam saatlerinde Şile Klas Otel’de teknik ve idari kontrolün yapılacak. 1 Mart Pazar günü saat 10:30’da Şile Klas Otel önünden verilecek start ile başlayacak olan yarışta ekiler ekipler 2’si engelli, 5’i mukavemet etabı toplam 65 kilometrelik 7 özel etap geçecekler.

1 Mart Pazar günü saat 19:30’da yine Şile Klas Otel’de düzenlenecek ödül töreni ile yarışta dereceye giren pilotlara kupaları takdim edilecek.

NO YARIŞMACI 1.SÜRÜCÜ 2.SÜRÜCÜ ARAÇ SINIF
1 Birlas&Ağaoğlu Volkan Gönülalan Necmi İnan Mıtsubıshı Pajero

S3

2 İnci Akü Offroad Team Ahmet Tınkır Rafet Yılmaz Cherokee

S3

3 Aroma Offroad Takımı Ali Doğaner Selçukhan Altınordu Suzuki G.Vitara

S2

4 İnci Akü Offroad Team Ali Gökhan Yazıcı Tarık Sağlam Land Rover

S3

5 Güneş Top Güneş Top Yurder Kafadar Suzuki G. Vitara

S2

6 Nihat Keskin Nihat Keskin Yasemin Toker Suzuki Samurai

S1

7 Aroma Offroad Takımı Saim Tekin Nuri Peri Suzuki G. Vitara

S2

8 Birlas&Ağaoğlu Hakkı Ağaoğlu Caner Akkafa Mıtsubıshı Pajero

S3

9 Sadık Vefa Sadık Vefa Ümit Uyar Jeep Cj-8

S4

10 Cemil Islıkçı Cemil Islıkçı Selçuk Akkafa Jeep Wrangler

S3

11 Mustafa Demirci Mustafa Demirci Kamil Dermici Cherokee

S4

12 Aroma Offroad Takımı Arman Özdemir Ali Çetin Suzuki G. Vitara

S1

13 Uğur Kızıl Uğur Kızıl Fethi Eryiğit Cherokee

S3

14 Murat Öztürk Murat Öztürk Osman Kutlu Suzuki X90

S1

15 Serkan Genç Serkan Genç Ergin Kaplanbaşoğlu Suzuki Vitara

S1

16 Ayhan Yaşa Ayhan Yaşa Hüseyin Demirel Daihatsu Feroza

S1

17 Mehmet Hancı Mehmet Hancı Cevdet Duru Suzuki G.Vitara

S1

18 Arda Özkıyıcı Arda Özkıyıcı Eser Hanlı Suzuki Vitara

S1

19 Ümit Güvendik Ümit Güvendik Sabri Bilen Suzuki Vitara

S1

20 Himmet Şengül Himmet Şengül Barış Başkan Mıtsubıshı Pajero

S3

21 Bahadır Hatipoğlu Bülent Taşkın Bahadır Hatipoğlu Suzuki Vitara

S1