Motor Sporları ve Otomotiv Haberleri

2010 İstanbul Şampiyonları Ödüllerini Aldı

Mahalli Ralliler

2010 istanbul Avrupa Kültür Başkenti Istanbul Ralli Şampiyonası ödül töreni yapıldı. VIA/HOTEL’de gerçekleşen ödül töreninde şampiyonlar ve birinciler kupalarına kavuştu. Ödül töreni başında konuşma yapan Istanbul Otomobil Sporları Kubu başkanı Hilmi Orbay, amatöründen profesyoneline vazgeçilmez olan Istanbul mahalli şampiyonasını gerçekleştirmelerinde katkısı olan başta 2010 Avrupa Kültür başkenti Ajansi ve VIA/PORT olamz üzere tüm sponsorlara teşekkür etti. Ardından mikrofonu alan şampiyona yarışma direktörü Vedat Bostancı, sportif olarak mücadelenin en üst seviyede yaşandığı şampiyonada çalışan tüm görevlileri gösterdikleri üstün gayret için tebrik etti.

Türkiye Otomobil Sporları federasyonu Başkanı Sayın Mümtaz Tahincioğlu’na da teşekkür plaketinin verilmesinin ardından kupa törenine geçildi. Önce motorsporları internet sitesi www.rally-sport.com ‘un üyelerinin sectiği 2010’un En iyileri ödülleri dağıtıldı. Ardından İstanbul Mahalli şampiyonasının birincisi Menderes Okur ikincisi Ünal Şenbahar ve üçüncüsü Ferhat Tanrıbilir kupalarını Hilmi orbay’ın elinden aldılar.

Ardından şampiyonanın genel klasmanında ilk üçe giren copilotlar Aras Dinçer, Bahadir Gücenmez ve Cem Bakançocukları kupalarını Vedat Bostancı’nın elinden aldılar.

Gecede sınıf ve gruplarda dereceye giren yarışmacılarda ödüllerinin verilmesinin ardından 2011 sezonu için çalışmaların başladığı müjdesi de misafirlerle paylaşıldı.

Son Haberler : Mahalli Ralliler

Yukarı
%d blogcu bunu beğendi: