Peugeot Partner Tepee Binek ve Taksi versiyonları ile Türkiye’de

Peugeot Partner Tepee Binek ve Taksi versiyonları ile Türkiye’de

Peugeot, Partner Tepee ailesini rekabetçi versiyonlarla genişletmeye devam ediyor. Hafif ticari araç segmentinin en önemli oyuncularından biri olan Partner Tepee, artık binek versiyonu ile de tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Partner Tepee ailesinin yeni binek versiyonu, sahip olduğu donanım seviyesi ve avantajlı fiyatları ile Peugeot showroomlarındaki yerini aldı. Premium donanım paketi ile sunulan Partner Tepee Binek, sürücü ve yolcu hava yastıkları, ön konsola entegre vites kolu, sürücü ve yolcu için koltuk kolçakları, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, direksiyondan kumandalı radyo/CD çalar, ön sis farları ve tamamı gövde rengi olan tamponlara, yan çıtalara ve kapı kollarına sahip.

Partner Tepee Binek hususi kullanımda önemli avantajları da beraberinde getiriyor. Partner Tepee Binek’te araç muayeneleri ilk üç yaş sonrası iki yılda bir yapılıyor. Bu da kullanım maliyetleri açısından ekstra fayda sağlıyor.

Partner Tepee binek versiyonu ile önemli bir sektöre de giriş yapmış oluyor. Sahip olduğu geniş iç hacim, büyük bagaj ve arkadaki sürgülü kapıları ile inme-binme kolaylığı sunan Partner Tepee Binek, “TAKSİ” olarak mükemmel kullanım özellikleri sağlıyor.
Euro 5 normlarına uyumlu iki farklı motor seçeneğine sahip olan modellerden Partner Tepee Premium 1.6 HDi 92 hp 46 bin 750 TL, Partner Tepee Premium 112 hp ise 49 bin 750 TL fiyat etiketleri ile Peugeot Yetkili Satıcıları’nda yerlerini aldılar.

Konu İlgili Diğer Haberler

  • 1480330446_CITROEN_C3_LR__18_.jpg
  • 1480330446_CITROEN_C3_LR__5_.jpg
  • 1480330378_CITROEN_C3_DETAY__1_.jpg
  • 1480330374_CITROEN_C3_CONNECTED_CAM_DETAY__7_.jpg
  • 1480330479_CITROEN_C3_LR__22_.jpg
  • 1480330477_CITROEN_C3_LR__35_.jpg

Otomotiv Sektöründe bir ilk: Entegre Kameralı Yeni Citroen C3 Türkiye'de

Citroën, 2002’den bu yana 3.5 milyondan fazla satılan en başarılı modellerinden C3’ü tamamen yeniledi. Rekabetin yoğun olduğu B segmentinde kullanıcı odaklı teknolojisi ve sıradanlıktan uzak tasarımı ile ayrışan Yeni Citroën C3’de öne çıkan en önemli özellik bir otomobil için adeta “karakutu”...

TEB Arval’den Kiralamaya geçmek isteyen firmalara özel; “Sat ve Kirala”

TEB Arval’den Kiralamaya geçmek isteyen firmalara özel; “Sat ve Kirala”

TEB Arval, eski aracını satarak kiralamaya geçmek isteyen firmalara çok özel bir çözüm sunuyor; “Sat ve Kirala” TEB Arval Sat ve Kirala çözümünü kullananlar, araçlarını TEB Arval’in geniş satış ağında, kolayca satabiliyor, yeni araçlarını her şey dahil fiyata kiralayabiliyorlar. Firmalar “Sat...

  • Alfa-Romeo-Giulia-Veloce.jpg
  • Alfa-Romeo-Giulia-Quadrifoglio.jpg

2016 Yılının En Güzel Otomobili Alfa Romeo Giulia

Alman Okurlardan İtalyan Efsanesine Büyük Ödül! Alfa Romeo’nun sportif sedanı Giulia, Auto Bild ve Bild am Sonntag okuyucularından oluşan bir jürinin kararıyla “Altın Direksiyon” yarışmasında “En Güzel Otomobil” ödülüne layık görüldü. Alman okurlar tarafından 2016 yılının “En Güzel Otomobili”...