ANOK Motor Sporları Haftası 26 Şubat’ta başlıyor

Kategori : Haberler

ANOK (Ankara Otomobil Sporları Kulübü) tarafından 26 Şubat – 6 Mart tarihleri arasında organize edilen ‘Motorsporları Haftası’nda; Türkiye Şampiyonu olmuş takım ve araçların sergisi, Ralli simülatörü, Model araçlar sergisi , Radyo Kontrollü Araçların Gösterileri, Türkiye’nin İlk Profesyonel Motor Sporları Fotoğraf Sergisi, ANOK Ankara Üniversiteler Arası Karting Şampiyonası, Ünlü Pilotlarla Söyleşi ve İmza günü etkinlikleri yer alacak.

Gordion AVM’de gerçekleştirilecek ‘Motor Sporları Haftası’ nın önemli aktivitelerinden biri de “ANOK Ankara Üniversiteler Arası Karting Şampiyonası” olacak. Ankara’da ilk defa, 6 gün boyunca yarışlar düzenlenecek ve Üniversite öğrencileri motor sporları ile dolu bir hafta geçirecekler.

Ankara Otomobil Sporları Kulübü’nün, 2009 yılında 3,5 saatlik Üniversiteler Arası Dayanıklılık Yarışını organize eden Ayak Takımı Organizasyon Ekibi’yle birlikte çalışacağı bu organizasyona Ankara’da bulunan tüm üniversite öğrencileri katılabilecek.

Her üniversiteden 60 kişi ve üzeri öğrencinin katılacağı bu karting şampiyonası, 28 Şubat Pazartesi günü başlayacak ve 6 gün sürecek.
5 gün boyunca öürenciler kendi aralarında yarışacak ve üniversiteleri adına en iyilerini belirleyecekler. Elemeler 2 ayaktan oluşacak. 5 Mart Cumartesi günü yarı final ve finallerin yapılacağı organizasyonun ödül töreni ise 5 Mart Cumartesi akşamı Gordion AVM’de gerçekleştirilecek.

Turnuva sonunda dereceye giren üniversiteler ve öğrencileri çeşitli hediyeler kazanacaklar.
Goridon AVM’deki Motor Sporları Haftası bünyesinde organize edilen ANOK Üniversiteler Arası Karting Şampiyonası’nın kayıtları 20 Şubat Pazar günü kapanıyor.

Turnuva ile ilgili bilgilere www.ayaktakimi.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Demir Berberoğlu Vefat Etti

Koronavirüs nedeniyle bir süredir yoğun bakımda olan TOSFED’in (Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu) geçmiş

Aras Dinçer’in Acı Kaybı

Türkiye Otomobil Sporları camiasının değerli kopilotu ve Rallidergisi.com’un yazarlarından Aras Dinçer’in babası
Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: