Honda Civic Sedan ve CR-V’de kredi avantajı!

Kategori : Otomotiv

Honda’da değişim başladı. Tüm modelleri için Mart sonuna kadar kredi kampanyası düzenleyen Honda’da Civic Sedan’a 695 TL, CR-V’ye ise 1150 TL taksitle sahip olmak mümkün…

Dünyanın en büyük otomotiv firmaları arasında yer alan Honda, “Değişim başladı” sloganıyla 31 Mart 2011’e kadar sürecek ve kredi avantajları içeren yeni bir kampanya düzenledi. Honda’nın yeni kampanyası ile getirilen avantajlı kredi koşullarıyla, tüketiciler artık daha rahat koşullarla istediği Honda modeline sahip olabilecek.

Civic Sedan ve CR-V için cazip olanaklar

Honda’nın Türkiye’de en çok talep gören modellerinden olan Civic ailesinden Civic Sedan’a yeni kampanya döneminde çok özel koşullar sunuluyor. Civic Sedan’a 10 bin TL’lik peşinatla, 60 ay vadede aylık 695 TL’lik taksitlerle sahip olunabiliyor. Öte yandan Honda’nın yeni Elegance Lifestyle ile genişleyen CR-V modeli de yine 72 bin TL’den başlayan kampanyalı peşin fiyatıyla ya da 20 bin TL peşinatla, 60 aylık vadede 1150 TL’lik taksitlerle sunuluyor.

Tüm modellerde avantaj var

Honda’nın kredi avantajı kampanyası Accord, Jazz ve City modelleri için de geçerli. Accord’a 20 bin TL peşinatla, 60 ay vadeli 1295 TL taksitle sahip olunabiliyor. Honda Jazz’a da 10 bin TL peşinatla ve 5 yıl vadede aylık 525 TL’lik taksitlerle sahip olmak mümkün. Honda City ise yine 10 bin TL’lik peşinatla ve 60 ay vadeli olarak 565 TL taksitle otomobil severlerin beğenisine sunuluyor.

Honda’nın yeni kampanyasında avantajlı kredi oranlarıyla sunulan tüm modelleri Honda Plazalar’da sahiplerini bekliyor.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

İşte Yeni Egea!

Egea Ailesi Yenileniyor, Dördüncü Gövde “Cross” ile Çıtayı Yükseltiyor! 2020’nin Lideri Fiat’tan
Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: