Infiniti Cirque Du Soleil’in Resmi Sponsoru

Kategori : Otomotiv
Premium otomobil markası Infiniti ile premium eğlencenin garantisi efsane Cirque du Soleil birlikteliği, İstanbul’da ilhamın doruğunda nefes kesen bir şova dönüşecek. Sınırları zorlayan, sıradanlığa asla boyun eğmeyen iki öncü markanın işbirliği dünyada olduğu gibi İstanbul’da da ses getirecek.
Heyecan verici modelleriyle farklı ruhlara hitap eden premium otomobil markası Infiniti ile dünyanın dört bir yanına heyecan ve haz götüren Kanadalı ünlü gösteri topluluğu Cirque du Soleil’in 2010 yılında başlayan işbirliği, iki muhteşem markanın yarattığı gösterişli bir yaşam enerjisine dönüştü.  Bu eşsiz enerji, önümüzdeki günlerde İstanbul’da sahne alacak.
Alışılmışın sınırlarını zorlayan iki ikon markanın işbirliği, bakmaya doyulamayan görsellik ve dizginlenemez performansın da birlikteliğini temsil ediyor.
İlhamın doruğunda otomobiller
İlhamın doruğunda bir eğlence
İlham. Duygu. Tutku. Sonsuzluktan ilham alan performans ile özdeş iki benzersiz marka ortak hazları vaat ediyor aslında. Bir Infiniti otomobilinin direksiyonuna geçtiğinizde yaşayacağınız heyecanın, Cirque du Soleil gösterisini izlerkenki duygularınızla aynı olduğunun farkına varacaksınız.
Gösteri sanatlarına yepyeni ve şaşırtıcı bir boyut katan Cirque du Soleil, ilk kez geldiği Türkiye’de, en köklü gösterilerinden biri olan Saltimbanco’yu sergileyecek. Infiniti’nin resmi sponsorluğunu üstlendiği 51 kişilik dev ekip, kadrosu, farklı sahne tasarımı, müzik, dans, kostüm ve makyajlarıyla gösteri sanatlarında bir devrim yarattı. Oscar törenleri ve Las Vegas gibi büyük performans merkezlerinde sahne alarak tüm dünyada hayranlık kazanan Cirque du Soleil, teatral karakterleri, barok görselliği, trapez, akrobasi, denge ve jonglör şovlarıyla izleyenleri büyülüyor. Diğerlerine benzemeyen özellikleri ile öne çıkan Infiniti ve Cirque Du Soleil işbirliği sayesinde bu muhteşem şov, dünya çapında 5 milyonu aşkın seyirciyle buluşturacak.
Tavizsiz güç. Heyecan veren hareket. İlham dolu performans
Sanat ve performanstan ilham alarak tasarlanan Infiniti ve özel gösteriyle dünya çapında dikkat çeken Cirque du Soleil. Bu iki öncü markanın ortaklığı güç ve zarafeti, enerji ve dinamizmi bir araya getirerek, duyguları kışkırtma amacıyla gerçekleşti. Bu özel işbirliği ile iki marka izleyicilere görsel bir şölen sunmayı ve dinamik performanslarıyla ilham vermeyi amaçlıyor. Infiniti Global İş Yönetimi Yardımcı Başkanı Toru Saito bu işbirliği ilgili heyecanını “Infiniti ve Cirque Du Soleil ortaklığı sayesinde Infiniti araçlarının sürücülerini yalnızca bir yerden başka bir yere taşıyan, heyecan verici bir makineden öte, duygusal ve ilham verici özellikleri olduğunun bir kez daha altını çiziyoruz. Infiniti, müşterilerinin özel zevklerine hitap eden zarif, lüks ve saygın hizmet kalitesini dünya çapında bir kez daha kanıtladı” diyerek dile getirdi. Bu ortaklık doğal bir şekilde doğdu, çünkü her iki marka da ilham veren performansı temsil ediyor. Infiniti kullanıcılarını fiziksel olduğu kadar duygusal olarak da etkiliyor, temsil ettiği zarif güç ve dinamizmi ile Infiniti Cirque Du Soleil’e resmi sponsor olarak özgünlüğe desteğini bir kez daha ortaya koyuyor.
INFINITI
Japonya’da üretilerek ilk olarak 1989 yılında ABD, sonrasında ise Kanada, Orta Doğu, Güney Kore ve Tayvan pazarlarında satışa sunulan premium otomobil markası Infiniti, 2008 yılında özel olarak tasarlanmış modelleri ile Avrupa pazarına girdi. Gücün ve performansın zarif simgesi olarak tanımlanan Infiniti otomobiller, Infiniti mühendisleri tarafından Avrupalı kullanıcıların istekleri, alışkanlıkları, Infiniti’nin doğasından gelen tasarım, performans, zarafet ve çekicilikle birlikte yeniden yaratıldı. Infiniti’nin Avrupa’ya özel olarak tasarlanmış modelleri Türkiye’de Eylül 2009’dan bu yana Bayraktar Grubu distribütörlüğünde İstinye’deki Infiniti Centre İstanbul’da satışa sunuluyor.
Infiniti’nin Türkiye pazarında Infiniti FX, Infiniti EX, Infiniti G sedan, Coupé , Cabrio ve M modelleri yer alıyor. Dünya çapında 250 satış noktası ile hizmet veren Infiniti hakkında daha fazla bilgi için www.infiniti.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
CIRQUE DU SOLEİL
20 sokak göstericisi tarafından 1984 yılında kurulan bir grup olan Cirque du Soleil, günümüzde oldukça kaliteli artistik gösteriler sergileyen Quebec merkezli bir organizasyon haline geldi.  Organizasyonda 50’den fazla farklı ülkeden gelen 5 bin çalışan görev alıyor. Bu çalışanların bin 200’den fazlasını performans sanatçıları oluşturuyor. Cirque du Soleil beş kıtada, 300 şehirde 100 milyondan fazla seyirciyle buluştu.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

İşte Yeni Egea!

Egea Ailesi Yenileniyor, Dördüncü Gövde “Cross” ile Çıtayı Yükseltiyor! 2020’nin Lideri Fiat’tan
Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: