Motoplus 2011 Kapılarını Açtı

Kategori : Otomotiv

24-27 Şubat 2011 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenen Eurasia Motosiklet ve Bisiklet Fuarı Perşembe günü izleyicilere kapılarını açtı. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek fuarın açılışını yaparak, katılımcı firmaları ziyaret etti.

İlk günde Honda, kendi görkemli standında 6 yeni modelinin ilk tanıtımını yaparken Aprilia Türkiye Distribütörü Ferco Motor Dünya Şampiyonu motosikletinin yol versiyonunu tanıttı.

Honda, mevcut ürün gamının yanı sıra, piyasa yeni sürdüğü CBR250R, PCX, CBR600F, SH300i, CBR125R, SW-T600 modellerini de standında sergiliyor. Dizilerden tanıdığınız Ayumi Takano’nun sunuculuğunda birçok aktivitenin yanı sıra , otopark alanına kurduğu servis alanında ücretsiz check-up hizmeti sunuyor.

Ferco Motor Piaggio Group’un Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. Bu markaya ait şehir içi pratik kullanım motosikletlerinin yanı sıra performans tutkunlarının gözbebeği Aprilia markasının da modelleri fuarda yer alıyor. Bunlardan en çarpıcı olanı ise 2010 yılında Max Biaggi ile hem sürücüler hem de markalarda Dünya Şampiyonluğu kazanan Aprilia RSV4 APRC.

Fuarda Motosiklet ve bisiklet sektörünün hem üretici hem de yan sanayi firmalarını bulmak mümkün. Geniş aksesuar seçeneklerinden tekstil ürünlerine, yol ekipmanından yarış parçalarına kadar çok zengin içerik fuar ziyaretçilerini bekliyor.

25-26 Şubat’ta 09:00 – 21:00, 27 Şubat Pazar günü ise 09:30 – 19:00 saatleri arasında gezilebilecek olan fuar Atatürk Havalimanı karşısındaki İstanbul Fuar Merkezinde hizmet veriyor. Ulaşım ve detaylı bilgiler için www.motoplus.org sitesini ziyaret etmek yeterli.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

İşte Yeni Egea!

Egea Ailesi Yenileniyor, Dördüncü Gövde “Cross” ile Çıtayı Yükseltiyor! 2020’nin Lideri Fiat’tan
Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: