Motosikletine Güvenen Gelsin!

Kategori : Otomotiv

Türkiye’nin en güzel motosikleti, Castrol Power1 sponsorluğunda MotoPlus Fuarı’nda seçiliyor.
Her marka ve model motosikletin katılabileceği “En Güzel Motosiklet Yarışması” için 20 Şubat tarihine kadar sürecek başvurular www.enguzelmotosiklet.com sitesi üzerinden yapılıyor.

“En Güzel Motosilet Yarışması”, Chopper / Cruiser, Cadde /Enduro ve Scooter olmak üzere üç kategoride düzenleniyor. Yarışmaya katılan motosikletlerde, standart tasarıma sahip olmaması ve sahibine özgü, kişiselleştirilmiş farklılıklar taşıması koşulu aranıyor.

DERECEYE GİREN MOTOSİKLETLER MOTOPLUS FUARI’NDA SERGİLENECEK

Hem www.enguzelmotosiklet.com sitesi üzerinden toplanacak, hem de yarışma jürisinin değerlendirmesi ile elde edilecek puanlar sonucunda finale kalan motosikletler canlı değerlendirme için MotoPlus Fuarı’na çağrılacak. Son değerlendirmenin ardından yarışmanın kazananları 24 Şubat tarihinde açıklanacak ve dereceye giren ilk üç motosiklet 27 Şubat’ta MotoPlus Fuarı’nda sergilenecek.

Yarışmada dereceye giren motosiklet sahipleri; 1000 TL para ödülü, Castrol motosiklet ürünleri seti, Pirelli lastik takımı ve 500 TL değerinde Spormoto hediye çeki gibi değerli hediyelerle ödüllendirilecek. Ayrıca dereceye giren motosikletler Türkiye çapında gerçekleştirilecek çeşitli organizasyonlarda da tanıtılacak.

İşte ödüller!
1.lik ödülü 1.000 TL para ödülü ve Castrol motosiklet ürünleri seti
2.lik ödülü Pirelli lastik takımı
3.lük ödülü 500 TL değerinde Spormoto hediye çeki

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

İşte Yeni Egea!

Egea Ailesi Yenileniyor, Dördüncü Gövde “Cross” ile Çıtayı Yükseltiyor! 2020’nin Lideri Fiat’tan
Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: