Tiguan ve Touareg Kartalkaya’yı Test Ediyor

Kategori : Bülten/Otomotiv

Doğuş Oto, müşterileri için gerçekleştirdiği etkinliklere bir yenisini daha ekliyor; Volkswagen’in SUV sınıfındaki temsilcileri Tiguan ve Touareg ile Kartalkaya’da bir sürüş etkinliği düzenliyor.

Volkswagen’in SUV sınıfındaki modelleri Tiguan ve Touareg, şimdi de Kartalkaya’yı test ediyor. Doğuş Oto’nun müşterilerine yönelik düzenlediği bir dizi etkinliğin parçası olan test sürüşlerinde Volkswagen kullanıcıları, Tiguan ve Touareg araçlarla, karlı ve buzlu zeminlerde 4×4 araç kullanmanın zevkine varacaklar.

VDF, Pirelli, Virgin Radyo ve Castrol’ün desteğiyle, 20-26 Şubat tarihleri arasında Bolu Kartalkaya Dorukkaya Otel’de gerçekleşecek etkinliklere, VW tutkunlarının yanısıra, otel misafirleri ve haftasonu ziyaretçileri de katılabilecekler.

Yeni Touareg, SUV kavramının geleceği Volkswagen’in lüks segmentte yeni tasarım DNA’sını takip eden sekiz ileri otomatik şanzımana sahip ilk SUV’u Yeni Touareg, teknolojik özellikleri, geliştirilmiş güvenliği, donanımları ve tasarımıyla sınıfının zirvesinde yer alıyor. Yeni Touareg, Start/stop teknolojisini bünyesinde barındıran V6 TDI motoru, 240
beygir gücünde ve 7.4 lt / 100 km ortalama yakıt tüketim değeri ile sınıfının en düşük yakıt tüketim değerlerine imza atıyor.

En sağlam tavanlı SUV; Tiguan VW’nin gerçek anlamda ilk safkan arazi aracı olarak tasarlanan Touareg modelinden sonra geliştirilen Tiguan, 2009 yılında ‘Tavan Sağlamlığı’ derecelendirme sisteminde, 12 farklı markanın katıldığı testlerde SUV sınıfında en yüksek puanı topladı ve en üst dereceyi aldı.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: