ANOK Abant Tırmanma Yarışı için hazırlıklar tamamlanıyor

Kategori : Bülten/Türkiye Tırmanma Şampiyonası

ANOK Abant Tırmanma Yarışı 16 Temmuz Cumartesi günü Bolu Vilayet Meydanı’nda 15:00 – 17:00 saatlerinde yapılacak idari ve teknik kontrolle başlayacak. Şehir meydanında protokolün de katılımıyla saat 18:30’da organize edilecek start öncesi basın toplantısının ardından saat 19:00’da Valilik Binası önündeki Seremoni Starta geçilecek. Önceki yıllarda olduğu gibi çok sayıda seyircinin katılımı ile görsel bir şölen havasında geçmesi beklenen Seremoni Start, Bolu Vilayet Meydanı’nda organize edilecek.

Yarışmacıların, zorlu ve bir o kadar da zevkli olan 5 kilometrelik parkurda zaman karşı yarışacakları 17 Temmuz Pazar günü program saat 12:00’de antrenman çıkışları ile başlayacak. Resmi antrenmanların ardından saat 14:30’da yarışmanın birinci çıkış startı verilecek ve üç çıkışın ardından saat 18:45’de Büyük Abant Oteli ve Kongre Merkezi’ndeki ödül töreni ile yarışma son bulacak.

ANOK Abant Tırmanma Yarışı’nda Ankaralı sporcuların otomobillerinin nakliyesi Ağaçlı Grup Sponsorluğunda gerçekleşecek. Yarışmaya Ankaralı sporcuların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Ankara Life’ın basın sponsorluğunu üstlendiği organizasyonda, BOLOFF kulübü önceki yıllarda olduğu gibi yarışmanın başarı ile gerçekleşmesinde büyük bir pay sahibi.
Bolu Valiliği, Bolu Belediyesi ve Mudurnu Belediyesi’nin katkıları ile gerçekleşecek olan ANOK Abant Tırmanma Yarışı ile ilgili bilgi ve dokümanlara kulübün resmi internet adresi olan www.anok.org.tr den ulaşabilirsiniz. Ayrıca yarışma ile ilgili güncel gelişmeleri takip etmek için www.facebook.com/anok06 ve www.twitter.com/anokofficial hesaplarını kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: