Ayhancan İddialı

Kategori : Bülten/Karting

13 yaşındaki milli karting sporcumuz ‎Ayhancan Güven, bu haftasonu İtalya Karting Şampiyonası üçüncü yarışı için Vitebo’da 11 ülkeden 33 pilot ile mücadele edecek.

Poliset, IQ Travel ve Mevsim Baharat desteğinde yarışan 13 yaşındaki milli karting sporcumuz Ayhancan Güven, toplam 6 yarıştan oluşan İtalya Karting Şampiyonası’nın 3.ayağında mücadele etmek üzere bu haftasonu İtalya’da…

Bu sezon uluslararası pist deneyimini arttırmak hedefiyle sadece yurt dışı yarışlardan oluşan 15 yarışlık bir programla yola çıkan Ayhancan Güven, sezonun 8.startını Circuito Internazionale Di Viterbo’da alacak. Mayıs ayında Venezia’da yapılan şampiyonanın ikinci yarışını ikinci sırada tamamlayarak büyük bir başarı kazanan genç sporcu, 1300 metre uzunluğundaki Viterbo pistinde yine zirveyi zorlamaya hazırlanıyor.

İtalya Karting Şampiyonası 3.ayağında, 02 Temmuz 2011 Cumartesi günü 09.00-18.00 saatleri arasında farklı seanslar halinde eleme yarışları, 03 Temmuz 2011 Pazar günü ise final yarışları gerçekleştirilecek. Pazar günü saat 12.55’de ve 16.10’da koşulacak iki ayrı final yarışı sonunda 60Mini klasmanının belirleneceği organizasyonun yüm sonuçları http://www.acisportitalia.it/CIK/ adresinden canlı olarak izlenebilecek.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: