Chevrolet’den Yeni Stok Sahası Müjdesi

Kategori : Bülten/Otomotiv

Türkiye’nin en hızlı büyüyen otomobil markalarından biri olan Chevrolet, artan satış adetleri ve büyüyen işlem hacmi ile birlikte İzmir/Torbalı’da yer alan araç stok sahasını yenilemek üzere çalışmalara başladı. Büyüyen satış potansiyeli çerçevesinde ihtiyaçların daha iyi karşılanmasının yanısıra, bayi ağına daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek üzere açılan “Chevrolet Yeni Stok Sahası ve Yurtiçi Araç Taşıması” ihalesini İlçe Taşımacılık A.Ş. firması kazanmıştır.

2011 Haziran başından itibaren, Chevrolet Araç Stok Sahası Operasyonu Kocaeli/Gebze lokasyonundan yürütülmeye başlanmıştır. Yapılan bu yeni yatırımla araç stok sahası İzmir/Torbalı’dan Gebze/Balçık’a taşınmıştır. Gebze/Balçık’taki yeni stok sahası, İzmir/Torbalı araç stok saha kapasitesinin 3 katı büyüklüğündedir. Yeni operasyon ile birlikte, Chevrolet araçları Kocaeli/Derince limanından Türkiye’ye giriş yapacaklardır. Yurtiçi araç taşıma operasyonu İLÇE Taşımacılık tarafından yapılmaya devam edecektir.

Yeni araç stok alanı İstanbul’a 35 km uzaklıkta Gebze’de bulunan Balçık Lojistik Merkezinde 24 saat kamera ve güvenlik kontrolünde, adresli ve sıcak asfaltlı 59.500 m2 gümrüklü saha, 33.500 m2 serbest saha, 35.000 m2 stok alanı ve 1.600 m2 PDI alanı toplamda 130.500 m2’de hizmet vermektedir.

Chevrolet Türkiye Genel Müdürü Tolga Atmaca “Türkiye’nin en hızlı büyüyen otomobil markası olarak, bu sene, 100. Yılımızı yepyeni modellerimizin aileye katılıyor olması ile kutlayacağız. Yeni Aveo HB ve Sedan, Cruze HB, Orlando ve Camaro modellerimizin gelişi ile ürün yelpazemizi büyüterek daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşacağız. Bu anlamda Chevrolet markasının pazar payını arttırmak da önemli katkı sağlayacak olan Yeni Chevrolet Araç Stok Sahası operasyonu ile önümüzdeki dönemlerde, yeni ürünlerin piyasaya çıkması ile beraber, vites büyüterek, hızla büyümeye devam edeceğiz” dedi.

Tags:

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: