Goodyear, Yol Güvenliği Bilincini Artırmayı Hedefliyor.

Kategori : Bülten/Otomotiv

Goodyear, Haziran boyunca gerçekleştirdiği aktiviteler ile tüketicileri doğru lastik seçimi ve güvenli sürüşte dikkat edilmesi gereken
hususlar konusunda bilgilendirmeyi sürdürüyor.

110 yılı aşkın süredir dünyadaki en büyük lastik üreticilerinden olan Goodyear; yaz döneminde alışveriş merkezlerinde ve benzin istasyonlarında tüketicilerine yol güvenliğinde dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda bilgi veriyor. Goodyear’ın sahip olduğu zengin yaz lastiği serisini inceleme fırsatı bulan tüketiciler, Goodyear ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi oluyor.

Haziran ayı boyunca İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Eskişehir ve Mersin’de gerçekleşen aktivitelerde, Goodyear standlarına gelen tüketiciler yol güvenliği konusunda bilgi alırken hem eğlenceli hem eğitici bir yarışmaya katılarak çeşitli hediyeler kazanıyor. Goodyear standlarını ziyaret edenler, Goodyear Yaz Lastikleri ve güvenli sürüş hakkında detaylı bilgiler içeren bir kitapçığa da sahip oluyor.

Aktivitenin yapıldığı alışveriş merkezlerinin otoparklarında ve benzin istasyonlarında, tüketicilerin araçlarına diş derinliği ölçümü yapılarak, sürücüler, lastiklerinin durumu hakkında da bilgilendiriliyor.

Goodyear’ın yurdun birçok ilinde düzenlediği yaz aktivitelerini değerlendiren Goodyear Türkiye Pazarlama Direktörü Alper Yüksel, Goodyear’ın her zaman tüketicilerini bilinçlendiren, eğitici bir rol üstlendiğinin altını çizerek, “Tüketiciler; araçları için en doğru lastikleri seçerken, güvenlik ve performans özelliklerinin yanı sıra; araçlarının teknik özelliklerini, yol koşullarını ve sürüş alışkanlıklarını da değerlendirmelidir. Biz Goodyear olarak, bu aktivitelerimizle, tüketicilerimizi hem araçları için doğru lastik seçimi ve güvenli sürüş hem de zengin yaz serisi lastiklerimiz hakkında bilgilendiriyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: