2010 Duvar Takvimi hazır!

Kategori : Bizden Haberler

rallidergisi.com ekibi tarafından 2009 sezonunda çekilen en güzel fotoğraflardan hazırlanan 2010 rallidergisi.com Duvar Takvimi yılın son gününde baskıya girdi. 35×50 cm. ebatlarında hazırlanan takvimde her ay farklı bir yarış aracının keyfine varacaksınız.

2009 sezonunda Türkiye’de düzenlenen hemen hemen her yarışta görev alan rallidergisi.com ekibi Ralli, Off-Road, Kros ve Tırmanma yarışlarında elde ettiği en güzel fotoğrafların arasında seçtiği 12 “çok özel” fotoğrafı takvim haline getirdi.

2009 Duvar Takvimini çıkaramadıktan sonra gerek e-posta ile gerekse telefon açarak ve gerekse de yüz yüze üzüntülerini belirten ve “İnşallah seneye” diyerek ümitlerimizi yeşerten tüm okuyucularımıza ve motorsporları sevenlere adanan 2010 rallidergisi.com Duvar Takvimi’ne destek veren herkese teşekkürü borç biliriz.

2010 rallidergisi.com Duvar Takvimi’ne ulaşmak için yapmanız gereken tek şey rallidergisi.com Üyelik adresinden gerekli bilgilerinizi bırakmanız ve kapınıza gelecek Yurtiçi Kargo elemanını beklemeniz olacaktır. Üyelik Formu’ndaki bilgiler eksiksiz doldurduktan sonra sizin de bir takviminiz olacaktır.

rallidergisi.com Üyelik Formu’na https://www.rallidergisi.com/list/public/uyelik.php adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: