Rallidergisi.com sunucuları yenilendi

Kategori : Bizden Haberler

Geçtiğimiz bayram sabahı her bayramdan biraz farklıydı rallidergisi.com için. Uzun süredir beklediğimiz yeni sunucumuz hazırlanmış bizi bekliyordu, bayramlıklar içinde. Herşeyin daha güzel olacağını düşünürken bizim için bu kadar sıkıntılı günlerin başlayacağından haberimiz yoktu.

Yeni sunucuya geçişimiz ile beraber olması muhtemel sorunlar birer birer ortaya çıkınca bayram sonrası ekibimiz için eziyet oldu, okuyucularımızdan bir süre ayrı kaldık, sunucumuzda hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimiz de bizimle aynı sıkıntıyı paylaşır oldular.

Bugün itibarı ile sıkıntıları aşmış durumda yeniden karşınızdayız. Uzun süredir yapmayı planladığımız değişiklileri de bu süreçte gerçekleştirme imkanı bulduk. Bunlardan ilki rallidergisi.com. Bu site rallidergisi.com sitesinin gölge sitesi olarak tasarlandı. Tasarımı ve içeriği aynı rallidergisi.com fakat güvenlik sebebi ile artık yedekli çalışacağız. İkincisi de rallisonuc.com sitesi; bu site de rallidergisi.com/sonuc sayfalarının artık bağımsızlığını ilan ettiğinin kanıtı. Rallidergisi.com üzerindeki Sonuçlar sayfası artık kendi ayakları üzerinde rallisonuc.com sitesinde yaşayacak. Önümüzdeki sezondan itibaren hayata geçirmeyi planladığımız yenileme operasyonunun da ilk adımları bu vesile ile atılmış olacak.

Geçtiğimiz hafta sitemizi ziyaret etmek isteyip beyaz sayfa ile karşılaşınca bizi arayan, mesaj atan, endişelenen, telaşlanan ve hatta belki de sevinen tüm okuyucularımızdan özür dileyerek yenilenen sunucumuz ve arttırılmış güvenlik seviyemiz ile yayın hayatımıza devam ediyoruz.

Arada geçen sürede olan bitenden de uzak kaldınız biliyoruz, ilk olarak Aras Dinçer’in yazısını okuyabilirsiniz.

https://www.rallidergisi.com/2011/11/12/aras-dincerzeki-cevik-ve-ahlakli/

RalliDergisi.com ekibi.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

2010 Duvar Takvimi hazır!

rallidergisi.com ekibi tarafından 2009 sezonunda çekilen en güzel fotoğraflardan hazırlanan 2010 rallidergisi.com
Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: