RalliTV yayına başlıyor!

Kategori : Bizden Haberler

rallidergisi.com ekibi tarafından hayata geçirilen RalliTv.com sitesi bundan sonra Fenerbahçe TV’de haftalık program olarak hayata geçiyor.

İlk yayını Perşembe akşamı 19:30’da gerçekleşecek olan RalliTV, Cuma günü 11:30’da tekrar yayınlanacak. Program planlamaları sonrasında haftasonlarında da yayınlanacak olan RalliTV otuz dakikalık bir yayın olacak.

Türkiye’den ve Dünya’dan motorsporları haberleri, haftanın yarışlarından en güzel görüntülerin yer alacağı programın ilerleyen bölümlerinde RalliTV.com üyelerinin RalliTV.com’a yükleyeceği videolar içinden seçilecek videolar da yer alacak.

Kulüplerden, takımlardan, pilotlardan da haberlerin yer alacağı RalliTV, tekrar bölümlerinin Fenerbahçe TV’de yayınlanmasının ardından RalliTV.com sitesi üzerinden de izlenebilecek.

Fenerbahçe TV, 26 Ocak 2003’te yayın hayatına başladı. Türkiye’deki ilk spor kulübü televizyon kanalı Fenerbahçe Televizyonu Türksat Kablo TV, Türksat 2A Uydusu, Digiturk, D-Smart ve internetten ayrıca karasal yayın olarak da izlenebilmektedir.

Fenerbahçe’nin başta futbol ve basketbol branşları olmak üzere tüm branşlarındaki aktiviteleri, müsabakaları, çalışmaları, sporcu ve antrenörlerin görüşlerini başta Fenerbahçeli taraftarlar olmak üzere tüm sporseverlerin ilgisine sunulmaktadır.

Hem tematik hem de eğlence kanalı bileşimi FB TV’de gerçekleştirilmiş, spor haberleriyle ve olaylara yaklaşımıyla Fenerbahçeliler dışında da tüm sporseverlere hitap eden, çeşitli programlarıyla da her kesimin ve her yaştan insanın kendini bulabileceği yayınları ile tüm sporseverlerin hizmetindedir.

Fenerbahçe TV yayınlarını çanak antenden Türksat 2A – 11804 V 24444 5/6 parametleri ile,
Digitürk platformunda 76. kanalda,
D-Smart platformunda 43. kanalda,
Kablo TV’de S 32 Bandı’nda,
anten ile izlemek isterseniz de karasal yayın 52. kanalda izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

2010 Duvar Takvimi hazır!

rallidergisi.com ekibi tarafından 2009 sezonunda çekilen en güzel fotoğraflardan hazırlanan 2010 rallidergisi.com
Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: