İSOK Maslak’taki yeni lokaline kavuşuyor.

Kategori : Haberler

Uzun yıllardır lokali Merter’de bulunan İstanbul Otomobil Kulübü (İSOK), Maslak’taki yeni lokaline kavuşuyor. Bir süredir tadilat çalışmaları süren yeni kulüp lokali için hazırlıklar tamamlandı. Ofis, teras ve depo olarak ayrı bölümleri bulunan yeni lokal İSOK üyeleri tarafından sıkça ziyaret edilecek, geçmiş yıllardaki meşhur toplantıları da hayata geçecek.

İSOK, Merter’deki kulüp merkezini boşaltırken, öncelikle yıllarca o mekanın kullanımını sağlayan Kulübün Onursal Başkanı Sn. Satvet Çiftçi’ye Yönetim Kurulu adına çok teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Kulüp Yönetimi, yeni lokali ile birlikte 90’lı yıllarda Levent’te bir efsane olan eski toplantıların tekrar hayata geçirilmesi, kulübün üyeleri ve sporcularının ilişkilerinin geliştirilmesi ve özlenen eski sosyal günlere dönülmesi anlamında büyük çaba sarf edileceğini belirtti.

Henüz günü tam olarak netleştirilmemekle birlikte her hafta bir gün kulüp lokalinde toplantı yapılması planlanıyor. Özellikle barbeküsü ile teras katının uzun sohbetlere ev sahipliği yapacağı, sporun içinde yer alanların kaynaşmasının sağlanacağı vurgulandı.

Yeni kulüp lokali, geniş bir ekip ile yoğun bir çalışma döneminden sonra tamamlandı, lokalin baştan aşağıya yenilemesi halen etaplarda boy gösteren pilotlardan Yüksel Özgür’ün çalışmaları ile gerçekleştirildi.

Tags:

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Mustafa Gökay Vefat Etti

Otomobil sporlarının duayen isimlerinden Mustafa Gökay, bugün (12/01/2022) Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.​Merhuma Allah’tan
Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: