Kanal 35’te Yeni Bir Otomobil Programı: Direksiyon

Kategori : Bülten/Haberler

“Direksiyon” bugüne kadar yapılmış olan otomobil programlarının dışına çıkarak, izleyicilerin otomobillere ve sektöre farklı bir pencereden bakmalarını sağlamaktadır.

Yeni modeller, farklı modifiye araçlar, klasikler, gazlıyoruz, gençlik, turlayalım, dikkat ve denizdeyiz köşeleri ile adrenalin sevdalıları bu programda buluşuyor.

“Direksiyon”un en dikkat çekici bölümlerinden biri, gerçekleştirilen ilginç testler ve yarışlar. Programda test edilen bir otomobilin farklı bir ulaşım aracı ile yarıştığını görebilirsiniz. Kısa mesafede bir atletle kapışan otomobilde, “Direksiyon”un alışılmış görüntülerinden.

Bunun dışında, programın “Ne kadar zor olabilir ki?” sloganıyla özdeşleşen bölümünde, “Direksiyon” ekibi sıradan bir kişiye devasa bir araç kullandırmaya çalışabiliyor.

“Direksiyonda Bir Yıldız” bölümünde, birbirinden ünlü isimler gayet ulaşılabilir, makul bir araçla bir parkuru en kısa sürede tamamlamak için mücadele ediyorlar.

Kimsenin yüzünü görmediği test sürücüsü Dr.Turbo kuşkusuz programın en ünlü karakteri. Program içerisinde Dr. Turbo standart otomobillerin limitlerini zorlarken, bazen program izleyicilerini de yanına oturtuyor.

Enis Alpsoy’un hazırladığı Türkiye’nin en farklı otomobil ve performans programı Direksiyon Temmuz ayından itibaren her Cumartesi Kanal 35’te.

Direksiyon programının yarışmaları ve test sürüşleri Ege Otomobil Sporları Kulübü’nün teknik ve sportif katkıları ile gerçekleştirilmektedir.

Programda yer almasını istediğiniz konular ve etkinlikler için bize direksiyon@eosk.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: