Volkan Işık ile Ralliye İlk Adım Seminerleri başlıyor

Kategori : Haberler

Volkan Işık ile Ralliye İlk Adım Seminerleri 20 Şubat’ta başlıyor. Bu yıl 8. kez düzenlenecek olan ‘Ralliye İlk Adım Seminerleri’ artık gelenekselleşti. Volkan Işık’ın kendi bilgi ve tecrübelerini katılımcılara aktardığı bu özel eğitim programı her yaştan kişiye açık.

Yeni katılacaklar acele etmeli

Ralliye Eğitim Seminerleri her sene olduğu gibi bu sene de sınırlı sayıda katılımcıya açık. Bu eğitimlere ehliyeti olan herkes katılabilir. Volkan Işık tarafından ralli pilotluğunun en ince detaylarının verildiği bu eğitimlerden sonra hayatınızın eskisi gibi olmayacağı ise kesin.

Muhteşem bir hafta sonu fırsatı

‘Volkan Işık ile Ralliye İlk Adım’ seminer katılımcılarını, ralli sürüş tekniklerini işin ustasından öğrenme ve seminerin 2. günü düzenlenen yarışma fırsatı da dâhil olmak üzere muhteşem bir hafta sonu bekliyor.

Seminerlerin temel amaçlarından biri de bilinçli sürücüler yetiştirip, doğru ve güvenilir otomobil kullanımını sağlamak.

Seminerler, katılımcılara teorik ve pratik eğitimi bir arada alma şansı sunuyor. Pratik eğitimler, İstanbul Olimpiyat Parkı’nda hazırlanan özel ralli parkurunda Fiat Palio ralli otomobilleri kullanılarak yapılıyor. Her seminer programının son gününde düzenlenen Sprint Ralli’de motorsporları meraklıları, eğitim boyunca öğrendiklerini anında uygulama fırsatı buluyorlar.

Program Hakkında

Ülkemizde motor sporlarına başlamak için en doğru adres olan Volkan Işık’la ralliye ilk adım seminerleri her sezon sonunda, tecrübeli eğitmen kadrosuyla sporu tanıtıyor. Tüm güvenlik önlemleri alınmış İstanbul Olimpiyat Parkı’nda hazırlanan özel parkurda ralli otomobilleri kullanacak katılımcılar pilotluk ve co-pilotluk eğitimleri alacaklar.

Organizasyon Tarihi

20 – 21 ŞUBAT 2010

20 – 21 MART 2010

Eğitim Bedeli

275 TL x 3 taksit ( Worldcard ile )

Detaylı bilgi için

0 555 832 01 01

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Mustafa Gökay Vefat Etti

Otomobil sporlarının duayen isimlerinden Mustafa Gökay, bugün (12/01/2022) Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.​Merhuma Allah’tan
Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: