Off-Road’da Formula Rüzgarları

Kategori : Bülten/Off-Road

İstanbul Off-Road Kulübü’nün düzenlediği İSOFF CHALLENGE’ın ikinci yarışı 11 Eylül Pazar günü Kemerburgaz Off-Road Pisti’nde start alıyor. Türkiye’de ilk kez denenen bir off-road yarış konseptini uygulayan ve Formula tarzı rekabeti off-road parkurlarına taşıyan İSOFF, seyircilere ilk yarışta yaşadıkları heyecan ve görselliği arttırma sözü veriyor.

İSOFF CHALLENGE’da işaretin verilmesi ile birlikte 21 Off-Road Yarışçı Takımı aynı anda start alarak, 15 tur boyunca yerlerini korumaya çalışacaklar. Seyircilerin heyecanını katlamak için hazırlanmış atlama rampaları ve virajlarla dolu parkur, geçen yarışta olduğu gibi inanılmaz görüntülere, sayısız taklaya ve ikili çekişmelere sahne olacak.

BEST FM’in katkıları ile seyirciler hem müzik dolu bir gün geçirecekler hem de anonslarla yarışı takip edecekler. Yarış parkurunda kurulan Off-Road Cafe de heyecandan biraz uzaklaşıp soluklanmak isteyen seyircileri bekliyor.

İSOFF CHALLENGE Kurallar
Pist kurallarının geçerli olduğu bu yarışta, Seeding turlarının ardından sıralamaları belirlenen 21 araç, Formula düzeninde çapraz olarak starta hazırlanacaklar.
Aynı anda start alacak takımlar, farklı off-road engelleri ve harika bir uçuş rampası ile donanmış parkurda, 15 turluk kıran kırana yarışın ardından damalı bayrağı ilk gören araç olmak için mücadele edecekler.
Etap içinde destek isteyen ekipler pitstop ya da pilot/co-pilot değişimi haklarını kullanabilecekler.

Bir Cevap Yazın