Dünyanın En Hızlı Saati: EDOX WRC X-Treme Pilot III

Kategori : Bülten

Dünya Ralli Şampiyonası’nın son özel saati Edox Wrc X-treme Pilot III ‘ten sadece 1000 adet üretildi. Hız tutkunu ve koleksiyonlar bu saat için sırada.

Klasik için ayrı, spor için ayrı saat almak istemeyenlerin en çok tercih ettiği saatlerin başında gelen Edox’un WRC koleksiyonu yeni saati X-Treme Pilot III tanıtıldı. Hız tutkunları için özel olarak tasarlanan ve her parçasında ralli ruhunu yansıtan saatin Limited Edition olarak sadece 1000 adet üretilmesi koleksiyonerleri de heyecanlandırıyor.

Saat uzmanlarının tasarımıyla “Dünyanın en hızlı saati” olarak adlandırdığı X-Treme Pilot III’ün özelliği detaylarında saklı.

Erkeksi ve çapkın bir dizayna sahip olan saatin karbon kadranı, oldukça hafif titanyum masası, eşi benzeri bulunmayan özel kordonu ve şoklara dayanıklı sağlam yapısı şehirli ama aynı zamanda asi erkeğin karakteristik özelliklerini yansıtıyor.

Saati hızlı kılan detaysa ekstra büyük ve elektrik yeşili butonunda saklı. Teması rahat bu buton başlamakta olan bir yarışın kronometresi havasını yaratıyor.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: