Fuarın Yıldızı: Ali Deveci

Kategori : Türkiye Ralli Şampiyonası

Hyundai Assan Motorsports’un başarılı pilotu tozlu etaplardan sonra İzmir’de düzenlenen MotorShow fuarında herkesin ilgi odağı oldu.

Türkiye Ralli Şampiyonası’nda kullandığı Hyundai Accent WRC’nin önünde hayranlarına imza dağıtan Ali Deveci İzmir ve İstanbul’dan sonra Antalya’da da başarılı olmak istiyor.

Sezonun açılış rallisi olan Ege Rallisi’nde genel klasman ikinci olan Ali Deveci 7-8 Mayıs tarihlerinde de İstanbul’da düzenlenen sezonun ikinci rallisinde de üçüncü olarak Hyundai Assan Motorsports takımına çok değerli puanlar kazandırdı.

Hyundai Assan Motorsports takımı Dünya Ralli Şampiyonası’nın yedinci rallisi olan Türkiye Rallisi’ne de aynı heyecan ile hazırlanıyor. Geçen sene genel klasmanda en üst sıradaki pilot Serkan Yazıcı’nın da bu sene Hyundai adına yarışacak olması Hyundai’nin genel klasmanda yer alma şansını da arttırıyor.

İZFAŞ ve Otomotiv Distribütörleri Derneği işbirliğiyle gerçekleştirilen Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Fuarı (Motor Show 2005), ilk iki günde ziyaretçi rekoru kırdı.

59 firmanın katılımıyla düzenlenen fuarı, Cumartesi ve Pazar günleri tam 7 bin 893 kişi ziyaret etti. Perşembe günü sona erecek fuarda geçen yılki 12 bin 440 kişilik ziyaretçi sayısının en az ikiye katlanması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın