Neo Motorspor, Kartepe Otokros’a Hazır

Kategori : Bülten/Türkiye Otokros Şampiyonası

2011 Türkiye Otokros Şampiyonası, 2. yarış KOSDER Kartepe Otokros Yarışı’yla devam ediyor. Kısa adı KOSDER olan Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü tarafından organize edilen yarış, 22 Mayıs Pazar Günü Maşukiye Belediyesi’nin desteğiyle Kartepe Otokros Pisti’nde düzenlenecek. NEO MOTORSPOR, 7 ekibiyle yarışta mücadeleye hazırlanıyor.

Hayaller Gerçektir ve Liuqi Moly’nin ana sponsorluğunda yarışan NEO MOTORSPOR Direktörü Adil Küçüksarı, yoğun katılımlı yarış öncesi son durumu şu sözlerle değerlendirdi; “Takım olarak bu yıl otokros yarışlarının tamamında mücadele edeceğiz. Eskişehir Otokros’un çok başarılı sonuçlara imza attık. Aynı şekilde, sezonun ilk rallisi, Ege Rallisi’nde de istediğimiz sonuçları elde ettik. Kartepe Otokros’a 7 sürücümüzle katılacağız. Toprak zeminli yarış, uzun ve zorlu Boğaziçi Rallisi öncesi ekiplerimiz için çok iyi test şansı verecek. Kartepe Otokrosu da başarıyla tamamlayacağımıza inancım sonsuz.”

KOSDER Kartepe Otokrosu’nda mücadele edecek NEO MOTORSPOR ekipleri;

Ford Fiesta ST – Simin Bıçakçıoğlu
Ford Fiesta ST – Buğra Banaz
Ford Fiesta ST – Onur Sürmeli
Ford Fiesta ST – Özgür Gür
Renault Clio Ragnotti – Emir Küçüksarı
Renault Clio Ragnotti – Bülent Gürkan
Fiat Palio – Güven Yeşil

Kartepe Otokros Yarışı, 22 Mayıs Pazar günü, 9.30’da başlayacak olan antreman turları ile start alacak. 12.30’a kadar sürecek olan antremanların ardından, ekipler saat 15:00’te yarış için start alacak. 17.30’da sona erecek olan yarışın ardından, 18.30’da düzenlenecek ödül töreniyle Kartepe Otokros Yarışı sona erecek.

2011 Otokros Şampiyonası, 18-19 Haziran tarihlerinde organize edilecek olan Sakarya Otokros Yarışı’yla devam edecek.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: