Otomobilde VIP dönemi

Kategori : Otomotiv
Infiniti EX Black Premium Serisi “Lüks Otomobil” Kavramını Değiştiriyor
Gittiğiniz yer kadar, oraya nasıl gittiğinizin de önemli olduğunu Infiniti’nin yeni modeli EX Black Premium ile anlayacaksınız. Tüm zamanların en çarpıcı EX’i, dünyanın en seçkin ve en göz alıcı otel ve restoranlarında VIP girişi fırsatı sunuyor. Yeni ve sınırlı sayıdaki EX30d Black Premium serisi, Relais&Châteaux’in eşsiz mutfağı ve konukseverliğine duyulan tutku ile Infiniti’den doğan lüks ve performans tutkusunu bir araya getiriyor.
Para ile satın alınamayan ayrıcalık
Inifniti EX30d Black Premium serisi otomotiv sektöründe yılın belki de en özel teklifini sunuyor… Sadece 150 adet üretilecek olan otomobile sahip olacaklar bu fırsattan yararlanabilecek. Infiniti EX Black Premium sahipleri üyeliğin sadece davetiye yoluyla gerçekleştirildiği ve hâlihazırdaki imkânlarının para ile satın alınamadığı Relais&Châteaux Club 5C’ye doğrudan katılma şansına sahip olacaklar.
Club 5C: Dünyanın her yerinde ama dünyada tek…
Dünyanın en harika 500 otel ve restoranını bir araya getiren Relais&Châteaux’nun otomotiv sektöründeki resmi ortağı Infiniti, Ex Black Premium sahiplerine paranın satın alamadığı Relais&Châteaux Club 5C programına iki yıl üyelik hakkını sunuyor. En sadık müşterilerinin Relais&Châteaux deneyimlerini daha fazla paylaşmaları için 2004 yılında oluşturulan bu kulüp, Relais&Châteaux ‘büyük elçileri’ konuklarını otel müşterilerinden çok otel misafirleri olarak algılıyor ve hizmet veriyor.
Infiniti gibi Club 5C felsefesi de, Relais&Châteaux’nun kalbinde yer alan beş anahtar kelimenin- Saygınlık (Courtesy), Cazibe (Charm), Karakter (Character), Sükûnet (Calm) ve Mutfak (Cuisine) ötesindeki hazineleri paylaşma tutkusu ve konukseverlik anlayışına dayanıyor. Her bir Relais & Châteaux Hoteli 5C üyelerine bazı eşsiz hediyeler veya ‘Keşif Öncelikleri’ gibi kendi bireysel önerisini sunuyor. Dolayısıyla 5C üyeleri Galimard stüdyolarında kendi kişisel parfümlerini oluşturuyor veya günün öğle yemeğini hazırlamak için şefle birlikte pazarı ziyaret edebiliyor. Baş bahçıvan öncülüğünde arazi gezisi yapabiliyor veya genel müdür yardımıyla arazideki veya çevredeki kültürel veya tarihi ören yerlerinin keyfini çıkarabiliyorlar. EX Black Premium kullanıcılarının varış yeri, ister Avrupa isterse EX kullanıcılarına bir başka seyahat bahanesi yaratan Fas, Meksika veya Fransız Polinezyası gibi uzak diyarlar olabiliyor. Destinasyon boyunca eğlenceli mola yerlerini  keşfetmek için detaylara önem veren Infiniti yaklaşımı ile hazırlanan Relais&Châteaux kılavuzu da otomobilin torpido gözünde bekliyor olacak…
Premium ayrıcalıklar dünyasına Premium seri
Infiniti’nin tüm Avrupa’da aynı anda piyasaya sürülen 238 Hp’lik V6 dizel motorlu Black Premium modeli; 19 inçlik çift jant alaşımlı tekerlekleri, açılır tavanı ve parlak alüminyum tavan rayları ile stil konusunda üstünlüğünü sergiliyor. Coupe crossover tarzının en seçkin örneği olan araç zevkinize seslenen ve EX’e özel Malbec siyahı bir renge sahip.Bose® ses sistemi, grafit deri döşemesi, alüminyum ve siyah lake süslemeleri ile aracın iç tasarımı da bir o kadar özel… Çevik görüntüsü ve atak kullanımıyla Infiniti EX Black Premium, sınıfında lider 550Nm torku ve nefes kesen sürüş keyfi ile Relais&Châteaux ziyaretlerinizde görmeyi arzu edeceğiniz stil sahibi, özelliklerini beraberinde taşıyor. En çok talep gören GT Premium temeline dayanan Black Premium serisinin standart özellikler kapsamında, en gelişmiş eğlence ve iletişim sistemlerinin yanı sıra, araç çevresini gösteren ekran, sabit hız kontrolü, Şeritten Çıkmayı Engelleme (LDP) Sistemi ve Kör Nokta Uyarısı yer alıyor.
Relais&Châteaux hakkında
Relais & Châteaux 60 ülkedeki en iyi 500 otel ve gurme restoranını bir araya getiren eşsiz bir kuruluş. 1954’te Fransa’da kurulan kuruluşun misyonu benzersiz ve etkileyici özelliklerle bezenmiş yaşam sanatını tüm dünyaya yaymak. Relais&Châteaux, kişisel sorumluluk duygusu ve tutkularıyla misafirlerinin gönlünü kazanarak son derece uyumlu anlara sırdaşlık eden otel sahiplerinin ve büyük şeflerin de yer aldığı bir aile gibi. Napa’daki şarap vadilerinden Bali’deki sahillere, Provence’deki zeytin ağaçlarından Güney Afrika’daki kır evlerine kadar Relais&Châteaux size Route du Bonheur’u (Mutluluk Yolu’nu) keşfetme ve çok çeşitli varış yeri seçeneklerinden istediğiniz herhangi özel bir yerin tadını çıkarma imkânı sunuyor.
Relais & Châteaux imzası bu tutkusunu işte böyle yansıtıyor: ‘DÜNYANIN HER YERİNDE AMA DÜNYADA TEK.’

Bir Cevap Yazın