Ametis Teknoloji Ekibi, 2. Yarışa Hazır

Kategori : Mahalli Ralliler

Murat Günarslan-Bora Arabacı ikilisi, 2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul Ralli Şampiyonası’nın 2. yarışı için hazırlıklarını tamamladı. Ekip, yine ilk üçte finişe gelmeyi hedefliyor.

2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul Ralli Şampiyonası’nın 2. yarışı 11-12 Aralık tarihlerinde organize ediliyor. Türkiye’nin en köklü kulüplerinden İstanbul Otomobil Sporları Kulübü / İSOK tarafından düzenlenen şampiyona, İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı’nın desteğiyle organize ediliyor.

Yine Pendik Kurtköy’deki VIA/PORT Alışveriş Merkezi’nde start alacak olan yarış VIA/PORT’taki özel seyirci etabı, Riva ve Cumhuriyet etaplarının ikişer kez geçilmesi ile sona erecek.

Ralli, 11 Aralık Cumartesi Günü saat 18:00’da VIA/PORT Alışveriş Merkezi’nin içindeki Gençlik Meydanı’ndan başlayacak. 56 otomobilin kayıt yaptırdığı 2. yarışın daha büyük ilgi çekmesi bekleniyor.

Ametis Teknoloji, UNIFREE DutyFree, Mobil1 ve Poşetsan sponsorluğunda şampiyonaya katılan Murat Günarslan – Bora Aabacı ikilisi, ilk yarışta yaşadıkları şanzıman ve fren sorunları sebebiyle zaman kaybetse de mücadeleden kopmadı ve 16 ekibin yarıştığı N2 Sınıfı’nın üçüncüsü olarak yarışı tamamlamayı başardı. Ekip, 2. yarışta da, yine ilk üç içerisinde yer alıp, puanla yarışı tamamlamayı hedefliyor.

Şampiyonanın 3. ayağı; 25-26 Aralık tarihlerinde yine VIAPORT, Riva ve Cumhuriyet etaplarında koşulacak.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Rallide İlk Tango Karlar Üzerinde

‘Sarıkamış Rallisi’ TOSFED tarafından Eksi 36 Spor Kulübü işbirliği, Kars Valiliği ve Sarıkamış Kaymakamlığı destekleri ile Sarıkamış Kış Oyunları Festivali kapsamında 28 Şubat-02
Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: