Kemal Çetinkaya kupa için parkura çıkıyor!

Kategori : Bülten/Mahalli Ralliler

Kemal Çetinkaya ve Tolga Tezeken’den oluşan Niobeweb.net ekibi Castrol İstanbul Ralli Şampiyonası’nın ikinci yarışını da ilk yarıştaki gibi sınıfında ikinci sırada tamamlamış ve şampiyonada N2 sınıf liderliğine yükselmişti.  Zorlu geçen ikinci ayaktan sonra 25 Ocak Pazar günü yapılacak olan üçüncü ve son yarıştan sonra şampiyonlar belirlenecek.

Çetinkaya – Tezeken ikilisi, bulundukları konuma gelmenin kolay olmadığını, Niobeweb.net’in desteği ve üstün özveri ile çalışmanın sonucu bu konumda olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ettiler. Şampiyonanın N2 sınıfında lider konumda bulunan Niobeweb.net ekibi bu yarışta sınıf birinciliğini kazanarak İzmir’e kupa ile dönmeyi hedefliyorlar. Çetinkaya – Tezeken ikilisi aynı zamanda En İyi Genç Ekip Birinciliği için de mücadele edecek.

25 Ocak günü saat 10.30’da Doğuş Power Center önünden verilecek sembolik start ile başlayacak. Toprak zeminli rallide beş özel etap geçilecek. Etaplar Belgrad Ormanı’nda, servis alanı ise Maslak Doğuş Power Center otoparkında olacak ve saat 16:00’da ekipler aynı yerde finiş görecek.

Bir Cevap Yazın