Onofis Rally Team İkinci Sınavına Hazır

Kategori : Mahalli Ralliler

Onofis renklerinde 2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul Ralli Şampiyonası’nda start alan ve ilk yarıştan puanla ayrılmayı başaran Kemal Çetinkaya – Efe Ersoy ikilisi, İSOK tarafından organize edilen şampiyonanın ikinci yarışına hazır.

Ekip, ilk yarışta genel klasmanda 15. sırada, çok fazla mücadelenin bulunduğu ve 15 otomobilin start aldığı N2 kategorisinde ise dördüncü sırada yarışı tamamlamışlardı. Şampiyonanın ilk yarışında ilk kez birlikte yarışan Çetinkaya – Ersoy ikilisi kısa sürede uyumu yakaladıklarını ifade ettiler.  İkinci yarışa daha iddialı hazırlanan Onofis Rally Team, Dekt Motorsport desteği ile finişe ilk üç içerisinde ulaşmak için parkurda olacak.

11  Aralık Cumartesi günü 17:00’da Pendik VIA/PORT’tan verilecek sembolik startla başlayacak yarış, 12 Aralık Pazar günü Şile – Riva tarafında koşulacak etapların ardından saat 16:13’te yine VIA/PORT’ta sona erecek. Aynı zamanda Pazar günü VIA/PORT içerisinde hazırlanan ve iki kez geçilecek olan özel seyirci etabı da seyircilere heyecanlı anlar yaşatacak.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Rallide İlk Tango Karlar Üzerinde

‘Sarıkamış Rallisi’ TOSFED tarafından Eksi 36 Spor Kulübü işbirliği, Kars Valiliği ve Sarıkamış Kaymakamlığı destekleri ile Sarıkamış Kış Oyunları Festivali kapsamında 28 Şubat-02
Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: