Ralli sezonu mahalli yarış ile başlıyor.

Kategori : Mahalli Ralliler

2010 ralli sezonu, Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü KOSDER tarafından 21 Mart Pazar günü organize edilecek Outlet Center İzmit Rallisi ile başlıyor. Mahalli ralli olarak düzenlenecek yarış, amatörlere olduğu kadar yaklaşan ralli sezonu öncesi antreman yapmak isteyen takımlara da fırsat sağlıyor.

İzmit’in Türkiye Ralli Şampiyonası’na keyif veren en güzel etaplarında düzenlenecek rallinin 21 Mart günü başlama saati 10:30. Start Outlet Center’dan verilecek. 10,10 Km’lik Orman ile, 8,90 Km’lik Çenedere etaplarının üçer kez geçilmesi ile gerçekleşecek rallinin finişi yine Outlet Center’da saat 16:43’de verilecek. Seyirci noktası her iki etabın ortasında olacak ralli, izleyenlere de kolay ve güzel bir seyir olanağı sunuyor.

Kocaeli’nde düzenlenecek bu ralli, toprak etapları ile aynı zamanda 15 Nisan’da İstanbul’da düzenlenecek Dünya Ralli Şampiyonası’nın Türkiye ayağına katılmak isteyen türk yarışçılar için iyi bir antreman niteliğinde olacak.

KOSDER başkanı Ceyhun Yalçın, yaptığı açıklamada mahalli yarış organize etmek için bir süredir çalışmaları olduğunu ve bu sezon Uluslararası Türkiye Rallisi öncesi güzel bir zamanlama ile bunu gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını söyledi ve tüm yarışçıları bu güzel İzmit etaplarında yarışmaya davet etti.

21 Mart Pazar günü yapılacak ralli, Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü tarafından Outlet Center sponsorluğunda gerçekleştiriliyor.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Rallide İlk Tango Karlar Üzerinde

‘Sarıkamış Rallisi’ TOSFED tarafından Eksi 36 Spor Kulübü işbirliği, Kars Valiliği ve Sarıkamış Kaymakamlığı destekleri ile Sarıkamış Kış Oyunları Festivali kapsamında 28 Şubat-02
Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: