Anok Takımlarla Buluştu

Kategori : Haberler/Türkiye Ralli Şampiyonası

Ankara Otomobil Sporları Kulübü (ANOK), 2010 faaliyet programını tanıtmak ve yeni sezon öncesi takımların görüş ve önerilerini almak amacıyla 31 Mart 2010 Çarşamba günü saat 17:00’de İstanbul Maslak Sheraton Otel’de bir toplantı organize etti. TOK Sport, Parkur Racing, Deltasport, ST Racing ve Pegasus Racing takımlarının takım direktörleri seviyesinde katılım gösterdikleri toplantı bir ilk olarak gerçekleşti. ANOK, İstanbul’da takımları bir araya getirerek yaptığı sezon öncesi bu toplantı ile 2009 yılında elde ettiği başarıları 2010 sezonunda arttırarak devam ettirmek üzere şimdiden çalışmalara bşlamış olduğunu gösterdi.

Abant Tırmanma Yarışı, 38. Hitit Rallisi ve Kazan Otokros yarışlarının yanı sıra alternatif yarışlar ve mahalli şampiyona ile ilgili takımların görüş ve önerileri masaya yatırıldı. ANOK cephesinde başkan ve yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı toplantıda kulüp yetkilileri 2010 sezonundaki organizasyonlarını bu doğrultuda şekillendireceklerini belirtti. ANOK başkanı Meriç DEMİRALP toplantı sonrasında yaptığı açıklamada; “Kulüp olarak daima ilklerin ve gelişimin öncüsü olmak için çaba sarf ediyoruz. Sporun ve organizasyonlarımızın kalitesinin arttırılması için taraflar olan takımlar ve organizatörün bir araya gelmesi gerektiğine inandığımız için bu toplantıyı organize ettik. 2010 sezonundaki ulusal organizasyonlarımızın yanı sıra mahalli şampiyonanın hangi formatta yapılmasının daha sağlıklı olacağı konusunu da takım direktörleriyle görüştük. Katılım olması halinde ANOK olarak farklı branşlarda çok sayıda yarış organize etmek için her zaman hazır olduğumuzu da belirtik. Gece rallisi, kar yarışı, asfalt ralli şampiyonası gibi farklı mahalli organizasyonlar üzerine aldığımız görüşleri değerlendirerek yeni sezonda da kulüp olarak başarılara imza atmak için çalışacağız.

Bu toplantı sonucunda alınan kararlar ve uygulamalar ile ilgili sezon içerisinde takım direktörleriyle tekrar bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapmak istiyoruz. 2010 sezonunun başlamasına sayılı günler kala bizleri kırmayarak toplantımıza katılan herkese teşekkürlerimizi sunuyor, 2010 sezonunda tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Mustafa Gökay Vefat Etti

Otomobil sporlarının duayen isimlerinden Mustafa Gökay, bugün (12/01/2022) Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.​Merhuma Allah’tan
Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: