Serkan Yazıcı Ege’ye hazır

Kategori : Türkiye Ralli Şampiyonası

Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ilk yarışı Ege Rallisi öncesinde Toksport garajından yarışa katılacak olan pilotlardan Serkan Yazıcı asfalt testlerini tamamladı.

Ege Rallisi’ne Mitsubishi Evo IX ile katılacak olan Serkan Yazıcı – Vedat Bostancı ikilisi, araçlarının son ayarlarını görmek ve sezonun ilk yarışının son hazırlıklarını tamamlamak için Bozhane parkurunda düzenlenen test ile yarışa hazır duruma geldiler. Peugeot ile yaşananlardan sonra hızlı bir hamle ile Toksport garajına geçen Serkan Yazıcı sezonun ilk yarışına Mitsubishi Evo IX ile girdikten sonra Prodrive’ın Türkiye yetkili garajı olan Toksport’un yeni getireceği MINI JSW S2000 ile sezona devam edecek.

Yarış öncesi son hazırlıklarını Bozhane parkurunda gerçekleştiren Toksport, Mitsubishi Evo IX ile mücadeleye katılacak olan Serkan Yazıcı – Vedat Bostancı ikilisinin yanısıra Subaru Impreza ile yarışa katılacak olan Ünal Şenbahar – Emire Cantürk ikilisi ve Citroen C2 ile sezona girecek olan Orçun Polat da testte araçlarını ayarlarını geliştirme kendilerini sezonun ilk yarışına hazırlama imkanı buldular.

Türkiye Ralli Şampiyonası 2011 sezonu 30 Nisan – 1 Mayıs tarihlerinde İzmir’de düzenlenecek Ege Rallisi ile başlayacak. Ege Otomobil Sporları Kulübü (EOSK) tarafından düzenlenecek olan Ege Rallisi asfalt zeminde koşulacak.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: