RalliTV.com videoları Facebook’ta

Kategori : Bizden Haberler

Türkiye’nin ilk ve tek motorsporları videoları paylaşım sitesi RalliTV.com videoları artık Facebook içinden de paylaşılabiliyor. Youtube.com ve Dailymotion.com gibi popüler video paylaşım sitelerindeki videolar uzun süredir popüler etkileşim sitesi Facebook içinde izlenebiliyordu.

RalliTV.com yönetimi bir süredir devam eden yazışmalar sonrasında tıpkı Youtube.com ve Dailymotion.com siteleri gibi Facebook.com sitesindeki içerik paylaşımına dahil oldu. Bu sayede RalliTV.com sitesine yüklenen videoların tek tuş ile Facebook.com sitesi içinde izlenebilecek. Videoların sonunda çıkan yönlendirmeler sayesinde izlenen video ile alakalı diğer videoları da izlemek mümkün olabiliyor.

Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen istatistikler ile büyüyen RalliTV.com sitesinde bugün itibarı ile 774 üye, 1200’ün üzerinde motorsporları videosu yer alıyor.

RalliTV.com’u hazırlayan ve yönetimini gerçekleştiren albatRoz pRodüksiyon geçtiğimiz ay içinde Fenerbahçe TV’de yayınlanmak üzere RalliTV adlı bir programın prodüksiyonuna da başlamıştı. RalliTV programında her hafta bir yarış detayları ile yayınlanırken, Dünya’dan ve Türkiye’den motorsporları haberlerinin de yer aldığı RalliTV her Perşembe 22:00’da Fenerbahçe TV ekranlarında yayına giriyor.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

2010 Duvar Takvimi hazır!

rallidergisi.com ekibi tarafından 2009 sezonunda çekilen en güzel fotoğraflardan hazırlanan 2010 rallidergisi.com
Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: