Şırlan Tırmanma sezonu açacak

Kategori : Türkiye Tırmanma Şampiyonası

Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın ilk ayağı Ege Otomobil Sporları Kulübü tarafından 4 Nisan Pazar günü Aydın – Denizli karayolu üzerindeki İsabeyli’de organize edilecek.
İsabeyli-Çobanlar Köyü arasındaki 6 kilometrelik asfalt parkurda iki çıkış üzerinden yapılacak yarışın teknik kontrolü 3 Nisan Cumartesi günü saat 15:00 – 17:00 saatleri arası Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İsabeyli Yerleşkesinde gerçekleştirilecek. Teknik kontrollerin tamamlanmasından sonra, İsabeyli Belediyesi tarafından yapılacak çeşitli aktiviteler ile organizasyon devam edecek.

Yerel yöneticilerden İsabeyli Şırlan Tırmanma yarışına büyük destek.
Organizasyon ile ilgili çalışmaları Nazilli Kaymakamı Caner Yıldız, yakından takip ediyor. İsabeyli Belediye Başkanı Kuvvet Erim organizasyonun en iyi şekilde yapılabilmesi için yöredeki firmalarında destek verdiğini halkında yarışa ilgisinin oldukça fazla olduğunu belirtti. 6 Ayrı kategoride yapılacak İsabeyli Şırlan Tırmanma Yarışı’nın antrenmanları 4 Nisan Pazar günü saat 10:00-11:30 arasında yapılacak. İki çıkış olarak düzenlenen yarışın startı ise aynı gün saat 13:00’da verilecek.
Şampiyonanın açılış yarışı olan, Şırlan Tırmanma Yarışı, İsabeyli’nin eşsiz güzelliğinde koşulacak. İsabeyli Belediye Başkanı Kuvvet Erim yaptığı açıklamada bu yıl beldede beşinci kez bir Türkiye Tırmanma Şampiyonası ayağı düzenlemenin sevincini yaşadığını tüm yarışseverleri beldeye beklediklerini kaydetti.

Şırlan Tırmanma yarışının taşıma sponsoru: İlçe Taşımacılık
Şampiyonanın ilk ayağında yarış otomobillerinin İsabeyli’ye ulaşımı İlçe Taşımacılık tarafından yapılacak. İstanbul, Kocaeli, Bursa ve Ankara’dan yarışa katılacak sporcuların otomobilleri İlçe’nin tırları ile Perşembe günü yarış parkuruna doğru yola çıkacak. Pazar günü yapılacak yarışın ardından yarış otomobilleri kendi şehirlerine taşınacak. Ücretsiz olan bu taşımadan yaralanmak isteyen sporcuların en geç 29 Mart Pazartesi günü saat 13:00’e kadar kayıtlarını yaptırarak Ege Otomobil Sporları Kulübüne müracaat etmeleri gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: