Ünal ve Emire Avrupa Şampiyonası’nda

Kategori : Avrupa Ralli Şampiyonası/Bülten/Türkiye Ralli Şampiyonası

TOK SPORT adına Subaru Impreza STi N16 ile mücadele eden Ünal Şenbahar-Emire Cantürk ekibi, sezonun ikinci randevusu olan Avrupa Ralli Şampiyonası’na dahil Boğaziçi Rallisi’ne hazır… İkilinin, yarışı izleyecek Subaru fanatiklerine bir de sürprizi olacak. Konuklar hem Subaru t-shirtlerine sahip olacak, hem de Subaru Impreza STi N16’yı yakından inceleme ve pilotlarla sohbet etme imkanı bulacak.

Son dönemin dikkat çeken başarılı ekiplerinden Ünal Şenbahar-Emire Cantürk, 2011 sezonundaki ikinci sınavını 3-5 Haziran tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan Avrupa Ralli Şampiyonası’na dahil 40.Boğaziçi Rallisİ’nde verecek.

Ege Rallisi‘ni genel klasman beşincisi ve sınıf 3 ikincisi olarak sezona başarılı bir giriş yapan Şenbahar-Cantürk ekibi, şampiyonanın en zorlu ve en uzun yarışı olan Boğaziçi Rallisi’ni tamamlayarak değerli puanları hanelerine yazdırmayı planlıyor. Ralli öncesinde Tok Sport’un özel test organizasyonunda otomobili ilk kez toprak zeminde kullanma şansı bulan Şenbahar, otomobilin toprak zemindeki performansı ve yol tutuşunun oldukça etkileyici bulduğunu belirtti.

12’si yabancı 9’u ise historic kategorisinde toplam 64 ekibin start alacağı organizasyon, 3 Haziran Cuma günü saat 16.00’da Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan başlayacak. Aynı zamanda ralli merkezi ve servis alanı olarak da kullanılacak olan Sabiha Gökçen Havalimanı, 3 gün boyunca büyük organizasyona ev sahipliği yapacak. 16 özel etaptan oluşan 650 km. uzunluğundaki parkurda koşulacak olan Boğaziçi Rallisi, 5 Haziran Pazar günü 15.30’da sona erecek.

3 Haziran Cuma günü start öncesi servis alanında TOK SPORT çadırını ziyaret edecek Subaru fanatiklerini ise bir sürpriz bekliyor. Yarışı izlemeye gelen konuklar hem Subaru t-shirtlerine sahip olacak, hem de Subaru Impreza STi N16’yı yakından inceleme ve pilotlarla sohbet etme imkanı bulacaklar.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: