Yağız Avcı Basın Mensuplarını etapta ağırladı

Kategori : Haberler

Bu sezon Türkiye Ralli Şampiyonası’nı  hem pilotlar, hem de takımlarda lider durumda sürdüren PARKUR RACING ekibi, 21 Temmuz 2009 Salı günü Çiftalan etabında gerçekleştirdiği “Basın Günü” etkinliğinde medya mensupları ile bir araya geldi.

Etkinliğe katılan 25 kadar yazılı ve görsel basın temsilcisi unutamayacakları  müthiş bir gün geçirme fırsatı  buldular. Bugüne kadar Türkiye Ralli Şampiyonası’nda yarış kazanan en genç  pilot olan 25 yaşındaki genç pilot Yağız Avcı’nın sağ koltuğunda keyif ve heyecan dolu anlar yaşayan konuklar, adrenalin dolu bir gün geçirdiler.

Genç  pilotun 1997 Avrupa F2 Ralli Kupası Birincisi olan babası  Nejat Avcı da, organizasyon sonunda, medya mensuplarının  ısrarları ile, ilk kez bir ralli etabında oğlunun sağ  koltuğuna oturdu. Bu organizasyon ile aynı  zamanda uzun bir toprak testi yapma şansı bulan Yağız Avcı, gösterdikleri ilgiden dolayı konuklara ve bu imkanı tanıdığı için takım yetkililerine teşekkür etti.

Parkur Racing ekibi, bu organizasyonun ardından Türkiye Ralli Şampiyonası’nın dördüncü  yarışı olan 15-16 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek Yeşil Bursa Rallisi hazırlıklarına başladı.

Bir Cevap Yazın

Son Haberleri :

Demir Berberoğlu Vefat Etti

Koronavirüs nedeniyle bir süredir yoğun bakımda olan TOSFED’in (Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu) geçmiş

Aras Dinçer’in Acı Kaybı

Türkiye Otomobil Sporları camiasının değerli kopilotu ve Rallidergisi.com’un yazarlarından Aras Dinçer’in babası
Yukarı Git
%d blogcu bunu beğendi: